Lesrooster

Hieronder staat het huidige lesrooster. Ivm de Coronacrisis beginnen we vanaf 11 mei met buitenlessen, dus op het schoolplein van de leslocatie.
LET OP: Staat je les bij Buitenperiode 2020, dan is de les gewijzigd in samenstelling en geldt deze les. Is de les ongewijzigd, dan staat je les nog bij het normale seizoensoverzicht eronder. (Het klopt dat je oude les daar ook nog staat.)
Recreatie

Buitenperiode 2020, met ingang van 11 mei 2020

(Thuis omkleden en plassen!)
maandag 16:00 - 17:00 Zuid Schoolplein 2 ZU2 ma 1600 - Recreatie Meisjes 6 & 7jr Kim Hamersma
maandag 17:00 - 18:00 Zuid Schoolplein 2 ZU2 ma 1700 - Recreatie Meisjes 8 & 9jr Kim Hamersma
maandag 18:00 - 19:00 Zuid Schoolplein 2 ZU2 ma 1800 - Recreatie Meisjes 10-12jr Kim Hamersma

Buitenperiode 2020, met ingang van 11 mei 2020

(Thuis omkleden en plassen!)
dinsdag 16:00 - 17:00 Zuid Schoolplein 1 ZUA di 1530 - Nijntje J/M 3/4jr Diana van Leeuwen, Cor Mantel, Suraya Dchar
dinsdag 16:00 - 17:00 Gent Schoolplein WESb di 1600 - Recreatie meisjes 6 t/m 12 jr Djermo Leming
dinsdag 17:00 - 18:00 Gent Schoolplein WESb di 1700 - Recreatie PLUS meisjes 6 t/m 12 jr Djermo Leming
dinsdag 17:00 - 18:00 Zuid Schoolplein 1 ZUA di 1630 - Nijntje J/M 5jr Diana van Leeuwen, Cor Mantel, Suraya Dchar
dinsdag 18:00 - 19:00 Zuid Schoolplein 1 ZU1 di 1800 - Recreatie meisjes (van alle locaties) 13+ Diana van Leeuwen
dinsdag 18:00 - 19:00 Zuid Schoolplein 2 ZU2 di 1800 - Recreatie Jongens (Zuid) Cor Mantel

Buitenperiode 2020, met ingang van 11 mei 2020

(Thuis omkleden en plassen!)
woensdag 16:00 - 17:00 Zuid Schoolplein 2 ZU2 wo 1600 - Recreatie Meisjes 6 & 7jr Nour Imane Bakhcha
woensdag 17:00 - 18:00 Zuid Schoolplein 2 ZU2 wo 1700 - Recreatie Meisjes 8 & 9jr Nour Imane Bakhcha
woensdag 18:00 - 19:00 Zuid Schoolplein 2 ZU2 wo 1800 Recreatie Meisjes 10 t/m 12jr Nour Imane Bakhcha

Buitenperiode 2020, met ingang van 11 mei 2020

(Thuis omkleden en plassen!)
donderdag 16:00 - 17:00 Palmstraat Plein PAL do 1600 - Recreatie Meisjes 6 & 7jr Djermo Leming
donderdag 17:00 - 18:00 Palmstraat Plein PAL do 1700 - Recreatie Meisjes 8 & 9jr Djermo Leming
donderdag 17:30 - 18:30 Zuid Schoolplein 2 ZU2 do 1730 - Recreatie Jongens (Westerstraat) Cor Mantel
donderdag 18:00 - 19:00 Palmstraat Plein PAL do 1800 - Recreatie Meisjes 10+jr Djermo Leming

Buitenperiode 2020, met ingang van 11 mei 2020

(Thuis omkleden en plassen!)
vrijdag 16:00 - 17:00 Zuid Schoolplein 2 ZU2 vr 1600 - Recreatie Meisjes 6 & 7jr Ebony Janssen, Diana van Leeuwen, Noa Swaan
vrijdag 17:00 - 18:00 Zuid Schoolplein 2 ZU2 vr 1700 - Recreatie Meisjes 8 & 9jr Ebony Janssen, Diana van Leeuwen, Noa Swaan
vrijdag 18:00 - 19:00 Zuid Schoolplein 2 ZU2 vr 1800 - Recreatie Meisjes 10+jr Ebony Janssen, Diana van Leeuwen, Noa Swaan

Buitenperiode 2020, met ingang van 11 mei 2020

(Thuis omkleden en plassen!)
zaterdag 10:00 - 10:45 Zuid Schoolplein 2 ZUA za 1000 - Nijntje J/M 4/5jr Mandy van den Berg, Willy Pasman, Nour Imane Bakhcha
Selectie
Seizoen 2019-2020
maandag 16:00 - 19:30 SC Sloten SLO ma 1600 - Sel N+3e niveau 3,5u Mandy van den Berg, Willy Pasman
Seizoen 2019-2020
dinsdag 16:00 - 19:00 SC Sloten SLO di 1600 - Sel D1 & 4e div 3u Mandy van den Berg, Kim Hamersma, Ida de Vries, Sayenne Lobbes (trainster)

Buitenperiode 2020, met ingang van 11 mei 2020

(Thuis omkleden en plassen!)
woensdag 16:00 - 17:00 Zuid Schoolplein 2 ZEE wo 1600 - WG Jongens Benjamins 6-8jr (1,5u) Cor Mantel
spacer
Seizoen 2019-2020
woensdag 13:00 - 15:00 Zuid Zaal A ZUA wo 1300 - Jong talent 5-7jr 2u Mandy van den Berg, Willy Pasman
woensdag 13:00 - 17:00 Zuid Zaal A ZUA wo 1300 - WG N-niveaus 4u Mandy van den Berg, Willy Pasman
woensdag 14:30 - 17:00 Zuid Zaal A ZUA wo 1430 - WG instap t/m pup2 2,5u Mandy van den Berg, Willy Pasman
woensdag 17:00 - 20:00 Zuid Zaal A ZUA wo 1700 - WG vanaf jeugd 1 (3u) Mandy van den Berg, Willy Pasman
Seizoen 2019-2020
donderdag 16:30 - 18:30 Zuid Zaal A ZUA do 1630 - WG D2/D3 (2u) Daniƫlle Verhulst, Ida de Vries
donderdag 18:00 - 20:00 Zuid Zaal A ZUA do 1800 - WG 6e div (2u) Daniƫlle Verhulst, Ida de Vries, Margret van den Broek

Buitenperiode 2020, met ingang van 11 mei 2020

(Thuis omkleden en plassen!)
vrijdag 16:00 - 18:00 Zuid Schoolplein 2 ZUB vr 1600 - WG Jongens (3u) Cor Mantel
spacer
Seizoen 2019-2020
vrijdag 16:00 - 19:30 SC Sloten SLO vr 1600 - Sel N+3e niveau 3,5u Mandy van den Berg, Willy Pasman, Caya Boode
Seizoen 2019-2020
zaterdag 11:00 - 13:00 Zuid Zaal A ZUA za 1100 - WG jong talent 5-7jr (2u) Willy Pasman, Mandy van den Berg, Nour Imane Bakhcha
zaterdag 11:00 - 14:00 Zuid Zaal A ZUA za 1100 - WG alle leeftd (3u) Mandy van den Berg, Willy Pasman, Nour Imane Bakhcha
Freerunning

Buitenperiode 2020, met ingang van 18 mei 2020

(Thuis omkleden en plassen!)
maandag 17:45 - 18:45 I AMsterdampark NIC ma 1715 - Freerunning 10-13jr (1,5u) Danilo Kooistra
maandag 18:45 - 20:15 I AMsterdampark NIC ma 1845 - Freerunning SEL 10-16jr (1,5u) Danilo Kooistra

Buitenperiode 2020, met ingang van 18 mei 2020

(Thuis omkleden en plassen!)
dinsdag 16:00 - 17:30 I AMsterdampark VER di 1600 - Freerunning 10-13jr (1,5u) Danilo Kooistra
dinsdag 17:30 - 19:00 I AMsterdampark VER di 1730 - Freerunning 13+jr (1,5u) Danilo Kooistra

Buitenperiode 2020, met ingang van 18 mei 2020

(Thuis omkleden en plassen!)
donderdag 16:00 - 17:30 I AMsterdampark MNX do 1600 - Freerunning 10-14jr (1,5u) Danilo Kooistra
donderdag 17:30 - 19:00 I AMsterdampark MNX do 1730 - Freerunning 10-14jr (1,5u) Danilo Kooistra
GV DOS Amsterdam

Van Breestraat 187-2, 1071 ZN Amsterdam
Mail: leden@dosamsterdam.nl
IBAN: NL86INGB0004628670
KvK: 40532716, KNGU: 1081609

Terug naar boven