Lesrooster

Recreatie
Seizoen 2019-2020
maandag 15:30 - 16:30 Kleutergym Zuid Zaal B Kleuters, ZUB ma 1530 - Nijntje J/M 3/4jr Demy van der Jagt, Diana van Leeuwen
maandag 15:30 - 16:30 Kleurenturnen Meisjes Zuid Zaal A Kleurenturnen Meisjes, ZUA ma 1530 - Meisjes recr 6jr (Paars/Blauw) Demy van der Jagt, Nadia Lautan, Djermo Leming
maandag 16:30 - 17:30 Kleutergym Zuid Zaal B Kleuters, ZUB ma 1630 - Nijntje J/M 5jr Demy van der Jagt, Diana van Leeuwen
maandag 16:30 - 17:30 Kleurenturnen Meisjes Zuid Zaal A Kleurenturnen Meisjes, ZUA ma 1630 - Meisjes recr 7jr (Paars/Blauw) Nadia Lautan, Djermo Leming
maandag 17:30 - 18:30 Kleurenturnen Jongens Zuid Zaal B Kleurenturnen Jongens, ZUB ma 1730 - Jongens recr 6/7jr (Paars/Blauw) Cor Mantel
maandag 17:30 - 18:30 Kleurenturnen Meisjes Zuid Zaal A Kleurenturnen Meisjes, ZUA ma 1730 - Meisjes recr 8/9jr (Blauw/Groen) Nadia Lautan, Djermo Leming
maandag 18:30 - 19:30 Kleurenturnen Jongens Zuid Zaal B Kleurenturnen Jongens, ZUB ma 1830 - Jongens recr 8+jr (Blauw/Groen) Cor Mantel
maandag 18:30 - 19:30 Kleurenturnen Meisjes Zuid Zaal A Kleurenturnen Meisjes, ZUA ma 1830 - Meisjes recr 10+jr (Blauw/Groen) Nadia Lautan, Djermo Leming
Seizoen 2019-2020
dinsdag 15:30 - 16:30 Kleutergym Zuid Zaal A Kleuters, ZUA di 1530 - Nijntje J/M 3/4jr Cor Mantel, Suraya Dchar
dinsdag 15:30 - 16:30 Kleurenturnen Meisjes v Gentstraat Kleurenturnen Meisjes, WES di 1530 - Meisjes recr 6/7jr (Paars/Blauw) Nadia Lautan, Djermo Leming
dinsdag 16:30 - 17:30 Kleutergym Zuid Zaal A Kleuters, ZUA di 1630 - Nijntje J/M 5jr Cor Mantel, Suraya Dchar
dinsdag 16:30 - 17:30 Kleurenturnen Meisjes v Gentstraat Kleurenturnen Meisjes, WES di 1630 - Meisjes recreatie 8+jr (Blauw/Groen) Nadia Lautan, Djermo Leming
dinsdag 17:30 - 18:30 Kleurenturnen Meisjes v Gentstraat Kleurenturnen Meisjes, WES di 1730 - Meisjes Recr+ (op uitnodiging) (2u) Djermo Leming
Seizoen 2019-2020
woensdag 15:00 - 16:00 Kleurenturnen Meisjes Zuid Zaal A Kleurenturnen Meisjes, ZUA wo 1500 - Meisjes recr 6jr Nadia Lautan, Djermo Leming
woensdag 16:00 - 17:00 Kleurenturnen Meisjes Zuid Zaal A Kleurenturnen Meisjes, ZUA wo 1600 - Meisjes recr 7jr Nadia Lautan, Djermo Leming
woensdag 17:00 - 18:00 Kleurenturnen Meisjes Zuid Zaal A Kleurenturnen Meisjes, ZUA wo 1700 - Meisjes recr 8jr Nadia Lautan, Djermo Leming
woensdag 18:00 - 19:00 Kleurenturnen Meisjes Zuid Zaal A Kleurenturnen Meisjes, ZUA wo 1800 - Meisjes recr 9/10jr Nadia Lautan, Djermo Leming
woensdag 19:00 - 20:00 Kleurenturnen Meisjes Zuid Zaal A Kleurenturnen Meisjes, ZUA wo 1900 - Meisjes recr 11+jr Nadia Lautan, Djermo Leming
Seizoen 2019-2020
donderdag 15:30 - 16:30 Kleurenturnen Meisjes Palmstraat Kleurenturnen Meisjes, PAL do 1530 - Meisjes recr 6jr (Paars/Blauw) Nadia Lautan, Djermo Leming, Jaap van der Spek
donderdag 16:30 - 17:30 Kleurenturnen Meisjes Palmstraat Kleurenturnen Meisjes, PAL do 1630 - Meisjes recr 7jr (Paars/Blauw) Nadia Lautan, Djermo Leming
donderdag 16:30 - 17:30 Kleurenturnen Jongens Westerstraat Kleurenturnen Jongens, JOR do 1630 - Jongens recr 6-8jr (Paars/Blauw) Sybren de Vries
donderdag 17:30 - 18:30 Kleurenturnen Jongens Westerstraat Kleurenturnen Jongens, JOR do 1730 - Jongens recr 9+jr (Blauw/Groen) Sybren de Vries
donderdag 17:30 - 18:30 Kleurenturnen Meisjes Palmstraat Kleurenturnen Meisjes, PAL do 1730 - Meisjes recr 8jr (Blauw/Groen) Nadia Lautan, Djermo Leming
donderdag 18:30 - 19:30 Kleurenturnen Meisjes Palmstraat Kleurenturnen Meisjes, PAL do 1830 - Meisjes recr 9/10jr (Blauw/groen) Nadia Lautan, Djermo Leming
donderdag 19:30 - 20:30 Kleurenturnen Meisjes Palmstraat Kleurenturnen Meisjes, PAL do 1930 - Meisjes recr 11+jr (Blauw/Groen) Nadia Lautan, Djermo Leming
Seizoen 2019-2020
vrijdag 15:30 - 16:30 Kleurenturnen Meisjes Zuid Zaal A Kleurenturnen Meisjes, ZUA vr 1530 - Meisjes recr 6jr Demy van der Jagt, Diana van Leeuwen
vrijdag 16:30 - 17:30 Kleurenturnen Meisjes Zuid Zaal A Kleurenturnen Meisjes, ZUA vr 1630 - Meisjes recr 7jr Demy van der Jagt, Diana van Leeuwen
vrijdag 17:30 - 18:30 Kleurenturnen Meisjes Zuid Zaal A Kleurenturnen Meisjes, ZUA vr 1730 - Meisjes recr 8/9jr Demy van der Jagt, Diana van Leeuwen
vrijdag 18:30 - 19:30 Kleurenturnen Meisjes Zuid Zaal A Kleurenturnen Meisjes, ZUA vr 1830 - Meisjes recr 10+jr Demy van der Jagt, Diana van Leeuwen
Seizoen 2019-2020
zaterdag 09:00 - 09:45 Kleutergym Zuid Zaal A Kleuters, ZUA za 0900 - Ouder/Kind J/M 2-4jr Mandy van den Berg, Willy Pasman
zaterdag 10:00 - 10:45 Kleutergym Zuid Zaal A Kleuters, ZUA za 1000 - Nijntje J/M 4/5jr Mandy van den Berg, Willy Pasman
Selectie
Seizoen 2019-2020
maandag 16:00 - 19:30 Sel Meisjes SC Sloten Selectie Meisjes, SLO ma 1600 - Sel N+3e niveau 3,5u Mandy van den Berg, Willy Pasman, Tory Almond
maandag 18:30 - 20:30 Sel Meisjes SC Sloten Ex Selectie, SLO ma 1830 - ex Turnsters J/M van 14+jr 2u Tory Almond, Daniëlle Verhulst, Sybren de Vries
Seizoen 2019-2020
dinsdag 16:00 - 19:00 Sel Meisjes SC Sloten Selectie Meisjes, SLO di 1600 - Sel D1 & 4e div 3u Mandy van den Berg, Kim Hamersma
Seizoen 2019-2020
woensdag 13:00 - 15:00 Sel Meisjes Zuid Zaal A Selectie Meisjes, ZUA wo 1300 - Jong talent 5-7jr 2u Mandy van den Berg, Willy Pasman, Tory Almond
woensdag 13:00 - 17:00 Sel Meisjes Zuid Zaal A Selectie Meisjes, ZUA wo 1300 - WG N-niveaus 4u Mandy van den Berg, Willy Pasman, Tory Almond
woensdag 14:30 - 17:00 Sel Meisjes Zuid Zaal A Selectie Meisjes, ZUA wo 1430 - WG instap t/m pup2 2,5u Mandy van den Berg, Willy Pasman, Tory Almond
woensdag 17:00 - 19:00 Sel Jongens Zeeburg Wedstrijdgroep Jongens, ZEE wo 1600 - WG Jongens Benjamins 6-8jr (2u) Cor Mantel
woensdag 17:00 - 20:00 Sel Meisjes Zuid Zaal A Selectie Meisjes, ZUA wo 1700 - WG vanaf jeugd 1 (3u) Mandy van den Berg, Willy Pasman
Seizoen 2019-2020
donderdag 16:30 - 18:30 Sel Meisjes Zuid Zaal A Selectie Meisjes, ZUA do 1630 - WG D2/D3 (2u) Daniëlle Verhulst, Ida de Vries, Regina Omta
donderdag 18:00 - 20:00 Sel Meisjes Zuid Zaal A Selectie Meisjes, ZUA do 1800 - WG 6e div (2u) Daniëlle Verhulst, Ida de Vries, Margret van den Broek
Seizoen 2019-2020
vrijdag 15:30 - 17:30 Sel Jongens Zeeburg Wedstrijdgroep Jongens, ZEE vr 1530 - WG Jongens Benjamins 6-8jr (2u) Cor Mantel, Sybren de Vries
vrijdag 16:00 - 19:00 Sel Jongens Zeeburg Wedstrijdgroep Jongens, ZEE vr 1700 - WG Jongens 8+jr (2u) Cor Mantel, Sybren de Vries
vrijdag 16:00 - 19:30 Sel Meisjes SC Sloten Selectie Meisjes, SLO vr 1600 - Sel N+3e niveau 3,5u Mandy van den Berg, Willy Pasman, Tory Almond, Caya Boode
Seizoen 2019-2020
zaterdag 11:00 - 13:00 Sel Meisjes Zuid Zaal A Selectie Meisjes, ZUA za 1100 - WG jong talent 5-7jr (2u) Willy Pasman, Mandy van den Berg, Nour Bakcha
zaterdag 11:00 - 14:00 Sel Meisjes Zuid Zaal A Selectie Meisjes, ZUA za 1100 - WG alle leeftd (3u) Mandy van den Berg, Willy Pasman, Nour Bakcha
Freerunning
Seizoen 2019-2020
maandag 17:15 - 18:45 Freerunning Nicolaas Freerun Basis, NIC ma 1715 - Freerunning 10-13jr (1,5u) Danillo Kooistra
maandag 18:45 - 20:15 Freerunning Nicolaas Freerun Selectie, NIC ma 1845 - Freerunning SEL 10-16jr (1,5u) Danillo Kooistra
Seizoen 2019-2020
dinsdag 16:00 - 17:30 Freerunning Verheijhal Freerun Basis, VER di 1600 - Freerunning 10-13jr (1,5u) Danillo Kooistra
dinsdag 17:30 - 19:00 Freerunning Verheijhal Freerun Basis, VER di 1730 - Freerunning 13+jr (1,5u) Danillo Kooistra
Seizoen 2019-2020
donderdag 16:00 - 17:30 Freerunning Marnixhal Freerun Basis, MNX do 1600 - Freerunning 10-14jr (1,5u) Danillo Kooistra
donderdag 17:30 - 19:00 Freerunning Marnixhal Freerun Basis, MNX do 1730 - Freerunning 10-14jr (1,5u) Danillo Kooistra
Kalender
maandag 21 oktober 2019 t/m zondag 27 oktober 2019
Agenda Herfstvakantie Alle locaties
donderdag 5 december 2019
Agenda St Klaasavond Alle locates
maandag 23 december 2019 t/m zondag 5 januari 2020
Agenda Kerstvakantie Alle locaties

Sfeerfoto's

Gegevens

GV DOS Amsterdam

van Breestraat 187-2, 1071 ZN. Amsterdam

leden@dosamsterdam.nl
IBAN NL86INGB0004628670
KvK 40532716
KNGU aansluitnummer 1081609

Terug naar boven